R-Go Tools Borsa per laptop R-Go Viva, in pelle pieno fiore, ergonomico con supporto integrato per laptop, marrone
R-GO TOOLS
Article Code: OC118463 - Vendor Code: RGOAVLAPBR - EAN: 8719274491538
Informazioni consegne:
Spese di Consegna: Spedizione Gratuita!De R-Go Viva laptoptas is een ergonomische leren tas met geïntegreerde laptopstandaard. De in hoogte verstelbare laptopstandaard verhoogt je laptopscherm eenvoudig tot op ooghoogte. Hiermee is het mogelijk om op elke locatie in een gezonde, rechte houding te werken. De tas is voorzien van extra compartimenten voor een los toetsenbord en muis. De R-Go Viva laptoptas wordt geproduceerd in samenwerking met de stichting Agua Viva in Brazilië. Deze stichting biedt mensen die in problemen zijn geraakt (door b.v. alcohol- of drugsgebruik of psychische klachten) nieuwe kansen. Wij doneren per tas ongeveer 20% van de productiekosten aan Stichting Agua Viva. Voor de productie van onze laptoptas hebben we gekozen voor leer met de hoogste certificering van de internationale organisatie LWG “Leather Working Group”. De LWG stimuleert leerfabrikanten tot duurzame en milieuvriendelijke productie.
| Dimensioni e peso | |
|---|---|
| Peso | 1,32 kg |
| Profondità | 65 mm |
| Altezza | 90 mm |
| Larghezza | 410 mm |
| Profondità imballo | 455 mm |
| Larghezza imballo | 105 mm |
| Peso dell'imballo | 1,6 kg |
| Altezza imballo | 390 mm |
| Dimensioni compartimento notebook (L x P x A) | 4100 x 2800 x 600 mm |
| Caratteristiche | |
| Genere | Unisex |
| Tracolla | Sì |
| Quantità | 1 |
| Compatibilità marca | Universale |
| Materiali | Pelle |
| Colorazione superficie | Monocromatico |
| Paese di origine | Brasile |
| Colore principale del prodotto | Marrone |
| Compartimento tastiera | Sì |
| Maniglia(e) per il trasporto | Sì |
| Tipo di chiusura | Allacciatura a zip |
| Tipologia custodia | Valigetta ventiquattrore |
| Numero di scomparti | 2 |
| Tracolla rimovibile | Sì |
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 39,6 cm (15.6) |
| Dettagli tecnici | |
| Durata della garanzia | 2 anno/i |
| Dati logistici | |
| Lunghezza del cartone principale | 455 mm |
| Altezza scatola principale | 390 mm |
| Quantità per cartone principale | 5 pz |
| Larghezza scatola principale | 105 mm |
| Peso del cartone principale | 10,7 kg |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 42021110 |